Iedereen houdt zichzelf wel eens een spiegel voor. Gaat alles wel zoals ik wil? Kan er ook iets beter? Ook Lefier ZuidoostDrenthe en Lefier Stadskanaal stelden zichzelf deze vraag. Om daar een goed antwoord op te krijgen, hebben ze zich door een onafhankelijke organisatie laten doorlichten. Dit heet visitatie.
Een eerste algemene reactie van de visitatiecommissie: Ze vindt dat we een wooncorporatie zijn met een uitgesproken profiel. Er is bewust gekozen voor een brede taakinvulling, voor een actieve rol op alle aspecten van wonen waarin informatie vanuit de samenleving en vooral vanuit de wijken veel aandacht krijgt. Ze ziet dat we een lerende organisatie willen zijn. Dit getuigt van lef en er wordt consequent naar gehandeld, aldus de commissie.
Het onderzoek is afgerond met een rapportage. Klik hier om naar de pagina van Lefier ZuidoostDrenthe te gaan waar u de rapportage kunt inzien. In de rapportage leest u nog over Wooncom. Het onderzoek is namelijk voor groot deel uitgevoerd in 2008, toen Lefier ZuidoostDrenthe en Stadskanaal nog Wooncom waren.