In de nieuwsbrieven, op onze website en op onze social media kanalen vertellen wij wat we allemaal doen. We vertellen het niet alleen, maar laten het ook graag zien in beeld. Hiervoor zoeken wij enthousiaste deelnemers. De komende tijd willen we nieuwe f
Op onze website, in nieuwsbrieven en op social media laten we graag zien wat er gebeurt in onze buurten. Daarvoor zoeken we huurders die het leuk vinden om op de foto te gaan.
De komende tijd laten we nieuwe foto's maken van huurders in en rondom hun woning. Deze foto's gebruiken we de komende vier jaar voor onze communicatie, zoals de website, folders, flyers, nieuwsbrieven en social media.
Wie zoeken we?
Iedereen kan meedoen! Jong of oud, alleen of samen. Bijvoorbeeld met je partner, gezin, buren of vrienden. We zoeken verschillende mensen en verhalen die laten zien hoe het wonen bij Lefier eruitziet.
Hoe werkt het?
Als je mee wilt doen, maken we een afspraak met een professionele fotograaf. De foto's maken we bij je thuis, in je tuin of in de buurt waar je woont. We leggen graag gewone, herkenbare momenten vast.
Denk bijvoorbeeld aan:
- een kop koffie drinken met de buren;
- samen werken in de tuin;
- het gras maaien;
- verhuizen naar een nieuwe woning;
- het ontvangen van de sleutel van je nieuwe huis.
Doe je mee?
Lijkt het je leuk om mee te doen? Of ken je iemand die hiervoor geschikt is? Stuur dan een e-mail naar info@lefier.nl.
Vermeld daarbij:
- je naam;
- je adres;
- je telefoonnummer;
- wie er eventueel samen met jou op de foto wil;
- de leeftijden.
Als bedankje krijg je een cadeaubon van € 50,- per gezin. De mooiste foto's ontvang je ook digitaal.